9 STYCZNIA: Będzie czytanie
Zapraszamy na następne spotkanie z cyklu ”Będzie czytanie”.
Tym razem gościem będzie
Kamila N. Marzyńska
Jest pierwszą Polką, która pełniła funkcję toastmasterki podczas bankietu noblowskiego.
W tym roku zapowiadała przemowy noblistów i króla Szwecji po raz trzeci.
Ponownie przyjdzie do nas, żeby podzielić się swoimi i wrażeniami i doświadczeniami
Spotkanie odbędzie się
w piątek 9 stycznia o godz. 18.30
w lokalu klubu Sysslomansg. 8,
T-Fridhemsplan.
